7 Nisan 2013 Pazar

ROMEO SORUNSALI

Belki daha önce bin kez yazıldı, herkes bundan şikayet etti ve herkes şikayet ettiğini yapmaya devam etti. Günlerdir düşünüyorum nasıl yazsam ne yazsam, nasıl başlasam diye. Kafamda öyle mükemmel bir yazı yazdım ki hatta, nobel alır o derece, ama bilgisayarın başına oturunca uçup gidiyor işte kelimeler. 


Her gay mutlaka hayatının bir döneminde üye olmuştur romeo ya da benzeri arkadaş bulma sitelerine.  Zaman zaman üyeliğimi kapatsam ya da askıya alsam da son 3 senedir romeodayım ve "aranıyorum" diyebilirim. Öyle zamanlar geliyor ki hepinizden nefret ediyorum diyip profilinizi kapıyorsunuz, yine öyle bir an geliyor ki merhaba arkadaşlar diyip yeni profil açıyorsunuz. Gay'iz işte gel gitlerimiz çok ne de olsa! 

Ve gel zaman git zaman tanışıyorsunuz bir çok insanla, bir süre sonra muhabetler aynı olmaya başlıyor, bazılarıyla konuşmalar başlamadan bitiyor, bazıları farklı semtlere uzak diyor, bazıları sex istemediğiniz için sizi engelliyor! İnsanlar çeşit çeşit, sorunlar başka başka yani. Artık o kadar sıkıldım ki aynı sorulardan..
Önce selam diyor...
Selam naber diyince iyi nerden diyor.

Ne beklersin ki şimdi bu adamdan, hayallerini kurduğun beyaz atlı prens senin nasıl olduğundan çok nerede oturduğunu düşünüyor olamaz değil mi? Hemen eliyorsunuz tabi, ne kadar yakışıklı olursa olsun cevap vermiyorsunuz. Veremiyorsunuz...

Bakıyorsunuz ki diğer mesajlarda aynı, hepsi nerede oturduğunuzu, kiminle yaşadığınızı, ev arkadaşınızla sex yapıp yapmadığınızı merak ediyor. Ben mi sorunluyum acaba diyorum, kimsenin nerde, kimle oturduğunu merak etmiyorum. 

İşin özetine gelirsek, yoruldum arkadaşlar, taş taşımış gibi, bu insanları sırtımda taşımış gibi yoruldum, daha da kötüsü umudum giderek azalmakta. 

Ama ne demişler, nefes alıyorsak umut var demektir!

Sevgiyle
yazanbirgay.

4 yorum:

 1. bu sorun var herkes de aynı düşüncelere sahiptir ama onla da olmuyo onsuz da olmuyo be :D sonu güzel olmuş yavrum ;) nefes almaya devam et derim ben. ister romeodan ister başka bi yerden ;)

  YanıtlaSil
 2. Bakalım zaman ne gösterecek diye bekliyoruz küçücük umut kırıntısı bile olsa devam ediyor zaten insan belki belki belki... diye. :)

  YanıtlaSil
 3. Ağzın bal yesin ya. Herhalde 5-6 gün önce kapadım gayromeo hesabımı. Kendimi buldum her cümlende. Teşekkürler yazanbirgay :)

  YanıtlaSil
 4. oğlum aynı bunu yazmaktan bende bıktım bıktım ama gene yazıyorum okuyorum ne olacak hali pür melalimiz demekten alamıyorum kendimi :S

  YanıtlaSil